2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-14 Dziecko
-
+
Wiek 0-10 Dziecko
-
+
wybierz
Rezerwacja
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Zobacz pozostałe

2024-06-06 10:44:00
WAKACJE W KRAKOWIE | APARTAMENT Z PRYWATNYM JACUZZI W KRAKOWIE

więcej

2024-05-13 20:42:00
SAUNA | 5 ZALET KORZYSTANIA

więcej

2024-03-26 13:43:00
MAJÓWKA W KRAKOWIE | GLASS-HOUSE.PL

więcej

GDZIE NA WAKACJE? |

GLASS-HOUSE.PL KRAKÓW

2024-03-01 11:10:00

Wakacje to czas, kiedy możemy odpocząć od codziennych obowiązków i zregenerować siły. Kraków, jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, jest idealnym miejscem na relaks i eksplorację. A jeśli chodzi o zakwaterowanie, Glass House Apartments z prywatnym jacuzzi stanowią doskonałą propozycję.
 

  1. Kraków - miasto pełne historii i kultury:

Kraków to miasto, w którym historia łączy się z nowoczesnością. Wspaniały Rynek Główny, Zamek Królewski na Wawelu i katedra są tylko kilkoma z wielu miejsc, które musisz zobaczyć. Miasto oferuje również bogate życie kulturalne, z licznymi muzeami, galeriami i festiwalami.
 

  1. Glass House Apartments - luksus i komfort:

Glass House Apartments to miejsce, w którym luksus spotyka się z komfortem. Apartamenty te są nowoczesne, przestronne i wyposażone we wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu. Duże okna oferują piękny widok na miasto, a minimalistyczny design tworzy klimat spokoju i odpoczynku.
 

  1. Prywatne jacuzzi - doskonała relaksacja:

Jedną z największych atrakcji Glass House Apartments jest prywatne jacuzzi. Po pełnym dniu zwiedzania miasta, możesz zanurzyć się w gorącej wodzie i odpuścić napięcie. 

  1. Doskonała lokalizacja:

Glass House Apartments znajdują się w sercu Krakowa, w odległości kilku minut spacerem od Rynku Głównego i innych atrakcji turystycznych. Dzięki temu możesz łatwo eksplorować miasto i wracać do apartamentu, kiedy tylko zechcesz.
 

  1. Usługi dodatkowe:

Apartamenty oferują również szereg usług dodatkowych, takich jak darmowy parking podziemny, śniadanie i pakiety urodzinowe/romantyczne. Personel jest przyjazny i pomocny, zawsze gotowy do udzielenia porady lub pomocy.
 

Podsumowanie:

Jeśli szukasz miejsca na wakacje, które łączy w sobie luksus, komfort i doskonałą lokalizację, Glass House Apartments w Krakowie to idealna propozycja. Apartamenty z prywatnym jacuzzi oferują doskonałą okazję do odnowy i relaksu po pełnym dniu zwiedzania miasta. Zaplanuj dziś swój pobyt i odkryj piękno Krakowa!

Gdzie jesteśmy

Zobacz gdzie jesteśmy

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl
LOGO whatsapp